Sedm základních pravidel, na co si dát pozor při výběru antiradaru pro Váš vůz.
1. Vybírejte z antiradarů určených pro evrpský trh verze EURO.
2. Antiradar nakupujte u prověřených obchodníků, kteří mají s tímto sortimentem patřičné zkušenosti. Vyvarujete se tím mnoha problémům!
3. Při výběru se zaměřte také na nezávislé zahraniční informace, kde jsou bohužel technické údaje o radarových detektorech daleko prokazatelnější a objektivnější než v ČR!
4. Při koupi kvalitního antiradaru se nedívejte pouze na jeho cenu. Podle ceny nepoznáte kvalitní antiradar. Co Vám pomůže levný nebo drahý antiradar, když Vám začne detekovat, až už jste měřícím radarem změřeni.
5. Zjistěte si, zda-li nemáte ve vozidle pokovené či vyhřívané přední sklo. Pokud ano, zaměřte se v tomto případě pouze na pevné antiradary. Tato speciálně upravená skla odstíní totiž antiradar od měřícího radaru natolik, že detekce na radar není žádná nebo minimální.
6. Velkým rizikem je kupovat antiradar z druhé ruky a pokud ano, tak nejlíp v záruce. Antiradary jsou velmi složitá, jemná a citlivá zařízení, jejichž oprava je v případě poruchy v 90% dražší jak nákup nového antiradaru.
7. Pokud s antiradarem nechcete mít problémy v zahraničí, doporučujeme Vám koupi pevné sady antiradarů Genovo Protector II live, Genovo Pro II a Escort Max které jsou na rozdíl od přenosných detektorů skryté a hlavně jsou nesrovnatelně citlivější jako přenosné detektory!