JAK VYBRAT TEN SPRÁVNÝ ANTIRADAR PRO VAŠE VOZIDLO?

Sedm  základních pravidel,  na co si dát pozor při výběru antiradaru pro Váš vůz.

 

1 – Vybírejte z antiradarů určených pro evrpský trh verze EURO.

2 – Antiradar  nakupujte u prověřených obchodníků, kteří mají s tímto sortimentem patřičné zkušenosti. Vyvarujete se tím mnoha problémům!

3 – Při výběru se zaměřte také na nezávislé zahraniční informace, kde jsou bohužel technické údaje o radarových detektorech daleko prokazatelnější a objektivnější než v ČR !!!
Viz. například zde: http://www.007radardetectors.com/tests.htm 

4 – Při koupi kvalitního antiradaru se nedívejte pouze na jeho cenu. Podle ceny nepoznáte kvalitní antiradar. Co Vám pomůže levný nebo drahý antiradar, když Vám začne detekovat, až už jste měřícím radarem změřeni.

5 – Zjistěte si, zda-li nemáte ve vozidle pokovené či vyhřívané přední sklo. Pokud ano, zaměřte se  v tomto případě  pouze na pevné antiradary. Tato speciálně upravená skla odstíní totiž antiradar od měřícího radaru natolik, že detekce na radar není žádná nebo minimální.

6 – Velkým rizikem je kupovat antiradar z druhé ruky a pokud ano, tak nejlíp v záruce. Antiradary jsou velmi složitá, jemná a citlivá zařízení, jejichž oprava je v případě poruchy v 90% dražší jak nákup nového antiradaru.

7 – Pokud s antiradarem nechcete mít problémy v zahraničí, doporučujeme Vám koupi pevné sady antiradarů např. Valentine One – Voice, které jsou na rozdíl od přenosných detektorů skryté a hlavně jsou nesrovnatelně citlivější  jako přenosné detektory!

 

 

SEŘAZENÍ ANTIRADARŮ PODLE CITLIVOSTI JAK SE UMÍSTILY V NAŠICH TESTECH

1 – Na prvním místě se umístily pevné sady detektorů Valentine One – Voice , které vykazují minimum falešných poplachů a jsou maximálně citlivé. Detekce na radar se většinou pohybuje okolo 300 metrů a více a tím jsme měli vždy dostatek času na redukci rychlosti. Viz: videa.
Chválíme opravdu perfektní citlivost těchto detektorů, která je vzhledem k použití duální mikrovlnné antény od společnosti Valentine Research zatím nepřekonatelná.

2 – Na druhém místě se umístila pevná sada Beltronics Sti-R Euro, která vykazovala velmi dobré odrušení proti falešným  poplachům, ale citlivostně na pevné detektory  Valentine One – Voice  ztrácela 80 – 120 metrů.
Tím se detekce na radar pohybovala okolo 180 – 200 metrů.
Detektor má velmi dobré odrušení proti falešným poplachům oproti předchozímu modelu Beltronics 975e Euro.  Video srovnání antiradarů.

3 – Na třetím a zároveň posledním místě se citlivostně umístila pevná sada Beltronics 975e Euro, která na pevné detektory Valentine One Euro ztrácela 150 – 200 metrů.
Tím se detekce na měřící radar pohybovala okolo 100 – 150 metrů.
Ale u tohoto staršího a již čtyři roky nevyráběného modelu detektoru musíme zmínit, že na rozdíl od výše umístěných pevných antiradarů vykazoval v městském provozu hodně nepříjemných falešných poplachů !!!

Na dalších místech se umístily všechny přenosné detektory a to první: Valentine One – Euro druhý: Beltronics RX65e Euro a jako poslední: Escort X50 Euro. Tyto tři detektory měly skoro přibližně stejnou detekci na radar a ta se pohybovala  okolo 100 – 120 metrů před měřícím radarem, což je při rychlejší jízdě někdy hodně málo k bezpečnému zpomalení vozidla!!!
Video srovnání antiradarů.

 

 

 

 

PROČ VÍME, ŽE JE VALENTINE ONE NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH ?

Protože tento radarový detektor je neustále vyvíjen –  zdokonalován a to jak hardwarově tak softwarově. Jako jediný mezi všemi antiradary má dvojitou patentovanou mikrovlnou anténu, která je natolik citlivá, že za sebou tento antiradar zanechává v citlivosti všechnu zbývající konkurenci. Sám výrobce Michael D. Valentine a jeho tým se antiradarům věnuje již 25 let !  a  to je asi patřičným důkazem toho, proč je tento detektor nejlepší! A pokud Vás zajímá víc, přečtěte si recenze antiradarů.

A co je kromě citlivosti a 100% funkčnosti dále u  antiradaru Valentine One výhodnější o proti konkurenci? Sám Michael D. Valentine nabízí upgrade Vašeho starého antiradaru. Ve skutečnosti to znamená to, že i ten Váš nejstarší antiradar Vám (za třetinovou cenu nového detektoru) vymění za nový. Toto je další z argumentů, který řadí Valentine One mezi nejlepší z nejlepších.
Více informací na www.valentine1.com