PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

Deset důvodů proč spolupracovat právě s námi:

1. Jsme ryze česká firma s osmiletou tradicí. Naše maloobchodní síť sestává z  montážních  provozoven a spolupracujeme s prodejci automobilů všech značek po celé ČR.

2. Náš sortiment 100% funkčních antiradarů, a příslušenství k nim, je nejširší na českém trhu.

3. Nabízíme velký sortiment antiradarů Valentine One – pevných sad a stále pracujeme na zdokonalování a výrobě nových a lepších produktů této celosvětově uznávané značky detektorů.

4. Zboží dovážíme přímo z producentských zemí, disponujeme vlastní vývojovou laboratoří a jsme připraveni vyrobit produkty přímo na míru uživatele.

5. Naším krédem je „to nejlepší z antiradarů“. Kvalita a spolehlivost je prvořadým kritériem při výběru zboží, vzhledem k přímému dovozu a vlastní výrobě nabízíme velmi příznivé ceny.

6. Ve výčtu našich produktů naleznete položku pod značkou ,,ANTEST DF2“, který byl vyvinut v tuzemsku a je ve světě jedinečný. Jde o položku vyrobenou výhradně naší firmou.

7. Antiradary sami testujeme a nespoléháme jen na informace výrobce.Současně provádíme odborné konzultace s ukázkami funkčnosti antiradarů.

8. Poskytujeme zajímavé velkoobchodní a množstevní slevy.

9. Garantujeme dodání zboží do 4 pracovních dnů od obdržení objednávky.

10. Jsme nositeli několika montážních certifikátů a máme zkušenosti s mnoha montážemi ve vozidlech všech světových značek.