AL PRIORITY ANTILASER TRIPLE

Vaše cena s DPH32 392 Kč
Cena bez DPH26 770 Kč
Představujeme nový AntiLaser – AL Priority, 12. generaci nejúčinnější laserové rušičky na světě.
Popis

Představujeme nový AntiLaser – AL Priority, 12. generaci nejúčinnější laserové rušičky na světě!

Hlavní plusy:

Světová jednička – 100% funkčnost
Detekce úsekového měření
Nulová poruchovost
Homologováno pro montáž do vozu
Minimální rozměry – nejmenší čidla
Nenašli jsme
100% legální: Jediný produkt tohoto druhu, který je homologován pro montáž do vozidel a u nějž lze kompletně deaktivovat rušící funkce.

Legální laserová ochrana
Samozřejmostí je možnost pohodlné a okamžité deaktivace rušících funkcí zařízení a tím i “legalizace” například pro cestu do regionů, kde je jeho použití zakázáno. Ve většině zemí EU nesmí rušička být v “provozuschopném stavu” nebo “používána”, přičemž její držení není zákonem zakázáno. AL Priority však není rušičkou, ale homologovanou součástí automobilu. Vaš AL Priority parkovací systém lze tedy používat plně v souladu s legislativou platnou ve všech evropských zemích.
AntiLaser - AL Priority

Technický popis
Parkovací systém AL Priority má široké možnosti programování. Mezi základní režimy patří například režim trvalého nebo časově omezeného (1-9s) rušení, režim pouze detekce laseru nebo režim pouze parkovacího asistenta.
Senzory jsou instalovány do přední, případně také zadní části vozidla.
Inovovaná řídící jednotka je programovatelná pomocí USB flash disku. V případě potřeby aktualizace firmwaru je tedy možné přehrát aktuální firmware nebo jednoduše přenastavit funkce systému AL Priority bez nutnosti návštěvy našeho servisního pracoviště.
Rušičky značky AntiLaser jsou dlouhodobě nejlepším produktem na trhu. Systém AL Priority byl navržen i vyroben Evropě ve společnosti certifikované ISO 9001. Je plně v souladu a splňuje certifikáty: CE, e26, RoHS a Laser Class I.