Detektor radarového a laserového měření rychlosti pro skrytou, diskrétní a při silniční kontrole hlavně neodhalitelnou montáž ve vašem automobilu. Mikrovlnná anténa je pevně a skrytě umístěná v prostoru předního nárazníku a v interiéru vozidla Vám zůstává maličký audio modul a informační display, který Vás přesně informuje o síle signálu z měřícího radaru a o směru, z kterého jste radarem měřeni.

 

Na signalizačním audio modulu se nachází otočný knoflík pro nastavení hlasitosti výstrahy a výstup audio signálu. Výhodou display je automatické nastavení jasu podsvětlení v závislosti na okolním světle. A proto se Vám nikdy nestane, že při denním světle ho neuvidíte a ve tmě Vás nebude oslňovat. Jako hlavní výhodou oproti pevné sadě Beltronics 975e Euro vidím to, že detektor obsahuje dvě citlivé mikrovlnné antény a dopředu Vám odhalí odkud jste měřeni a navíc má v anténě integrovaný laserový snímač. Tím dokáže 100% odhalit laserové měření rychlosti.

Z hlavních velkých výhod pevné sady oproti přenosné sadě je zvýšení detekční citlivosti vzhledem k umístění mikrovlnné antény a to velmi markantně.

Příklad: pokud s přenosným detektorem Valentine One umístěným za čelním sklem máte detekci měřícího radaru nějakých 100m, tak s pevnou sadou Valentine One se posouváte na neuvěřitelných 300m!

Další z výhod pevné sady V1 je to, že pevný detektor Valentine One má i vynikající detekci na odjezdu, což např. u detektoru Beltronics 975e Euro a STI-R bohužel neplatí. V neposlední řadě je nutno podotknout, že u pevné sady V1 se již nevyskytují falešné poplachy jako u  přenosné sady Valentine One. Vše je pravděpodobně opět dáno umístěním samotné mikrovlnné antény. Jedinou nevýhodou oproti pevné sadě 975e Euro je to, že mikrovlnná anténa pevné sady Valentine One je o 19mm delší a 31mm širší jako u Beltroniku 975e Euro. Ale ze zkušeností s montáží je u 99% automobilů bez problémů zabudovatelná.

Zde je vidět detailní pohled na přední stranu krabičky mikrovlnné antény a právě vzpomínaný laserový snímač, který je při měření laserem hodně důležitý!

 

Co se ukrývá uvnitř?

Na první pohled elektronika antiradaru je až na pár úprav naprosto stejná jako u přenosné sady V1. Na vrchní straně kovového těla mikrovlnné antény je umístěná elektronika snímající provozní teplotu uvnitř plastové krabičky antiradaru. Pokud se citlivá elektronika antiradaru přiblíží k maximálním provozním hodnotám stanoveným výrobcem, tato řídící deska ji vyhodnotí a případně odpojí samotnou elektroniku antiradaru od napájení. Tímto je velmi dobře ošetřena elektronika antiradaru proti zničení extrémními teplotami.

Předem upozorňuji, že tu jde především o prevenci a v žádném případě se nemusíte obávat toho, že se Vám bude antiradar za jízdy neustále vypínat a znovu zapínat! Jde tu o to, aby se předešlo v extrémní situaci, která může například nastat v horkém letním dnu ve stojící nebo pomalu popojíždějící koloně např. na dálnici. Vše je kolem chladiče motoru a klimatizace zahříváno a právě v tomto okamžiku by se mohla citlivá elektronika antiradaru vlivem těchto vysokých teplot poškodit. Ale jakmile se znovu s automobilem rozjedete, vlivem proudícího vzduchu se okamžitě anténa ochladí a vše se vrací do normálu. Proto je instalována tato ochranna.

Jinak tuto velmi dobrou dodatečnou funkci nenajdete u žádného z antiradarů a to pevných i přenosných. A to mi věřte, že se elektronika antény v parném letním dnu zahřeje ve stojící se koloně od chladiče motoru a klimatizace řádně!!!

Závěr

Antiradar Valentine One – pevný je nejcitlivější  detektor radarového měření rychlosti a hlavně v poslední době, tak oblíbenému laserovému měření. I když se při detekci laseru nejedná o plnohodnotnou ochranu jako u zakázaných rušiček. Kdo ho již má zakoupený, pevně věřím, že je s ním maximálně spokojený a kdo přemýšlí nad koupí, tak určitě neprohloupí. Ale abych nezapoměl, pro fajnšmekry je to další nástupce Valentine One – Voice, který posouvá laťku ještě dále jak tento detektor.

 

Doprava zdarma

Při nákupu nad Kč 2.500,- máte dopravu zdarma!

Možnost vrácení

Zboží můžete do 14 dnů vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu.

Zákaznická linka

Máte nějaký dotaz? Zavolejte!

Poradíme

Nevíte, který vybrat? Potřebujete technickou konzultaci? Kontaktujte nás.