Začátkem května 2016 policie dostala posledních 30 kusů z celkové várky 85 kusů neoznačených Octavií třetí generace.

Celkově tedy 85 Octavií v civilním provedení, které budou dohlížet na provoz rovnoměrně rozprostřeny po celé ČR.

cGTabbYkdKBfdo3


Všechny tyto vozy jsou vybaveny radarem typu Ramer, který je bez problémů odhalitelný kvalitním radarovým detektorem. viz pevný-skrytý-homologovaný radarový detektor: https://www.cz-antiradary.cz/pevne-antiradary-valentine-one-v1/67-valentine-one-voice-pevny-antiradar.html

Nové průjezdové radary přibývají čím dál větším tempem
Jste-li majitelem radarového detektoru vybaveného GPS funkcemi, doporučujeme Vám dbát na pravidelné aktualizace GPS databáze vašeho detektoru. Pokud detektor s GPS funkcemi nevlastníte, doporučujeme Vám zvážit nákup nového detektoru s těmito funkcemi. viz radarový detektor.

Úsekové a stacionární radary, které se dají detekovat pouze na základě přesné GPS databáze, přibývají “jako houby po dešti” a již nejsou výsadou pouze Prahy a několika dalších měst, ale jsou rozesety po celé ČR.

Kromě několika takových radarů na silnicích první třídy, či dálnicích (nově i na jednom úseku dálnice D1), číhají namátkově také na následujících místech:
Bánov, Bílina, Brno, Březiněves, Bystřany, Dobříš, Doubravčice, Dubí, Dvůr Králové, Havířov, Horní Dehtov, Hradec Králové, Choustníkovo Hradiště, Chudolazy, Jihlava, Kladno, Kocbeře, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Ktová, Lipnice, Litomyšl, Malá Skála, Medonosy, Měcholupy, Miličín, Mladé Buky, Náchod, Nepomuk, Neratovice, Odry, Ostrava, Pardubice, Plískov, Plzeň, Pňov, Poděbrady, Podhořany, Pohořelice, Říčany, Sokolov, Starý Vestec, Šternberk, Turnov, Újezd nad Lesy, Unhošť, Ústí nad Labem, Velemín, Velká, Vlčkovice v Podkrkonoší, Zlín

2.5.2016


Doprava zdarma

Při nákupu nad Kč 2.500,- máte dopravu zdarma!

Možnost vrácení

Zboží můžete do 14 dnů vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu.

Zákaznická linka

Máte nějaký dotaz? Zavolejte!

Poradíme

Nevíte, který vybrat? Potřebujete technickou konzultaci? Kontaktujte nás.