Je to velmi snadné. Všechny klasické policejní octavie, které potkáváme na silnicích a které mají modré polepy, majáky a dnes už beranidla, jsou vozidla spadající do PMJ.

Stejná auta pak spadají do služeb dopravní policie. Ta dohlíží nad plynulostí provozu, šetří nehody, ale třeba i doprovází převoz cenin. Kromě nich ale před pár dny pražská policie dostala do užívání také dvě civilní Škody Superb a také Škody Kodiaq.

obrazek.jpg

Nová Škoda Superb sloužící u pražské policie. Na první pohled ji od civilních aut prozradí maximálně lehce ztmavená okna od B sloupku.
Zdroj: Policie ČR

e0eddbdee43408dfc5e7bf600894dc63.v rijnu dostala prazska policie take dve skody kodiaq urceny jsou pro velitele pmj a take nemaji

V říjnu dostala pražská policie také dvě Škody Kodiaq. Určeny jsou pro velitele PMJ a také nemají radar.
Zdroj: Policie ČR

Obě jsou černé, nemají žádný viditelný polep ani majáky. Ty jsou schovány pod maskou a v interiéru. Ani tato auta ale nemají radar nebo ocejchovaný tachometr spolupracující s kamerou. Jde o verze před faceliftem s dvoulitrovým TSI pod kapotou, jehož výkon je 280 koní. Vůz je vybaven automatickou převodovkou DSG a pohonem všech kol.


Doprava zdarma

Při nákupu nad Kč 2.500,- máte dopravu zdarma!

Možnost vrácení

Zboží můžete do 14 dnů vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu.

Zákaznická linka

Máte nějaký dotaz? Zavolejte!

Poradíme

Nevíte, který vybrat? Potřebujete technickou konzultaci? Kontaktujte nás.